O nas

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy jak: przyjecia weselne, komunie, chrzciny, bankiety, szkolenia , konferencje, studniowki, imieniny.

Kryształowy Dwór umiejscowiony jest w malowniczej okolicy Giełczyn oddalonej o 4 km od miasta Łomży to wyjątkowe miejsce, gdzie urok i klimat połączyliśmy z komfortem nowoczesnych wnętrz. Posiadamy klimatyzowaną salę weselną na 350 osób, salę konferencyjną na 120 osób, nowoczesne pokoje z łazienką i TV oraz duży oświetlony parking.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy takie jak: przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, bankiety, szkolenia , konferencje, studniówki, imieniny itp

Kryształowy Dwór to obiekt idealnie stworzony do zorganizowania przyjęcia weselnego. Piękne nowoczesne wnętrze, ciepłe światło, przestrzeń – w takiej atmosferze pragniemy zorganizować dla Państwa ten dzień. Niepowtarzalny klimat, świetna kuchnia, profesjonalna obsługa sprawia, że miło będziecie wspominać to wydarzenie. Ładny ogród z altaną na wodzie, plac zabaw dla dzieci, fontanny upamiętnią pobyt wśród pięknej roślinności. Będzie to wspaniała pamiątka i ozdoba rodzinnych albumów. Atutem obiektu jest bliskość Giełczynskiego Lasu, spokój ,cisza i piękno przyrody.

Menu ustalamy indywidualnie, pomagamy w doborze dań i deserów. Naszym głównym celem jest zapewnić każdemu klientowi najwyższy standard usług i wysoką jakość obsługi.

Serdecznie zapraszamy!